Biz Kimiz

Bu girişim, bir kişinin fikri ve çabaları ile ortaya çıkmış olsa da ilhamını “insan” davranışından aldığı ve odağında yine “insan” olduğu için “Biz” şeklinde bahsetmeyi daha uygun gördük.

Peki gerçekten biz kimiz? Gün içerisinde birbirleri ile sürekli iletişimde olan ve sabah uyandığında ilk işi, gece gördüğü rüyayı başkalarına aktarmak olan; kısacası uyku saatlerini bile iletişime dahil eden varlıklarız.

Bu girişimin çıkış noktası, işte bu iletişime yeni bir boyut katmaktır. Hediyelerin üzerinde giden ve sonra muhtemelen nereye gittiği belli olmayan not kartlarının boyut kazandırılmış halini burada bulacaksınız. Artık duygu ve düşünceleriniz, bizzat hediyenin kendisi olacak.

Burada temel amaç; satın aldığınız harfleri, dilediğiniz kişiye bir kutu içerisinde göndermek ve onun cümleyi çözmesini beklemektir. Dilerseniz ipucu ekleyerek işleri biraz daha kolaylaştırabilirsiniz.

Zaman içerisinde daha çok harf seçeneği ve geliştirilmiş bir arayüz ile karşınızda olacağız. Şimdilik özelleştirmek istediğiniz cümleleri bize (infoharfalayim@gmail.com) mail gönderebilir veya İletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.